Begeleiding

Team Begeleiding Zorgmed

Team Begeleiding Zorgmed

Ons team

Janneke Dubach

Begeleider
06 - 43 35 69 23
j.dubach@zorgmed.nl

Daniëlle van der Laan

Begeleider
06 - 43 35 69 63
d.vanderlaan@zorgmed.nl

Elise Hautvast - Verhagen

Begeleider
 06 - 43 35 69 04
e.verhagen@zorgmed.nl

Liesje van Dongen

Begeleider
06 - 43 35 69 98
l.vandongen@zorgmed.nl

Robert Narvaez

Begeleider
06 - 43 35 69  95
r.narvaez@zorgmed.nl

Marco Smolders

Begeleider
06 - 43 35 69 97
m.smolders@zorgmed.nl

Sanne Peeters

Begeleider
06 - 43 35 6948
s.peeters@zorgmed.nl

Esther van Lieshout

Begeleider
06 - 43 35 69 29
e.vanlieshout@zorgmed.nl

Josefien Slits

Begeleider
06 - 43 35 69 76
j.slits@zorgmed.nl

Caatje Goudzwaard

Begeleider
06 - 43 35 69 17
c.goudzwaard@zorgmed.nl

Anne van der Horst

Begeleider
06 - 43 35 69 11
a.vanderhorst@zorgmed.nl

Anne van Overbeek

Begeleider
06 - 43 35 69 19
a.vanoverbeek@zorgmed.nl

Facebook

Volg ons op Facebook en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen bij Zorgmed. Er is een pagina van Zorgmed thuiszorg en Zorgmed kraamzorg.

Facebook

Zorgpraet

Elke drie maanden verschijnt ons 'huisblad' de Zorgpraet. Voor de laatste uitgave van de Zorgpraet klik hieronder.

Laatste uitgave

Werken en leren

Zorgmed groeit. Kijk hier voor de actuele vacatures en de opleidingsmogelijkheden zoals stages, BOL- en BBL-plaatsen.


Meer informatie