Ons team
Ons team bestaat uit gekwalificeerde medewerkers. Ook werken wij met SKJ-geregistreerde professionals. SKJ (Stichting Kwaliteitsregister Jeugd) is een beroepsregister voor professionals in de jeugd- en gezinssector. Al onze begeleiders hebben een eigen persoonlijkheid en werkwijze. Wat zij allemaal gemeenschappelijk hebben, is dat ze kwalitatieve begeleiding leveren die aansluit bij uw wensen en leefomgeving. Wij bieden daardoor de begeleiding die het beste bij u past!

null
Hanneke Hermkens - Geerts

Coördinator
06 – 43 35 69 06
h.geerts@zorgmed.nl

null

Petri Verhees

Planner
06 – 43 35 69 73
040 – 25 17 830
p.verhees@zorgmed.nl

null

Sientje Slits

Begeleider
06 – 43 35 69 03
s.slits@zorgmed.nl

null

Janneke Dubach

Begeleider
06 – 43 35 69 23
j.dubach@zorgmed.nl

null

Janneke Kempers

Begeleider
06 – 43 35 69 33
j.kempers@zorgmed.nl

null

Jeannette Tenback

Begeleider
06- 43 35 69 26
j.tenback@zorgmed.nl

null

Larissa Liebregts

Begeleider
06 – 43 35 69 91
l.liebregts@zorgmed.nl

null

Veerle van der Pol

Begeleider
06 – 43 35 69 25
v.vanderpol@zorgmed.nl

null

Nancy Heerkens

Begeleider
06 – 43 35 69 78
n.heerkens@zorgmed.nl

null

Hanneke Lavrijsen

Begeleider
06 – 43 35 69 47
h.lavrijsen@zorgmed.nl

null

Sanne Peeters

Begeleider
06 – 43 35 6948
s.peeters@zorgmed.nl

 

null

Marco Smolders

Begeleider
06 – 43 35 69 97
m.smolders@zorgmed.nl

null

Daniëlle van der Laan

Begeleider
06 – 43 35 69 63
d.vanderlaan@zorgmed.nl

null

Elise Hautvast - Verhagen

Begeleider
06 – 43 35 69 04
e.verhagen@zorgmed.nl

null

Robert Narvaez

Begeleider
06 – 43 35 69 95
r.narvaez@zorgmed.nl

null

Josefien Slits

Begeleider
06 – 43 35 69 76
j.slits@zorgmed.nl

null

Caatje Goudzwaard

Begeleider
06 – 43 35 69 17
c.goudzwaard@zorgmed.nl

null

Anne van der Horst

Begeleider
06 – 43 35 69 11
a.vanderhorst@zorgmed.nl

null

Anne van Overbeek

Begeleider
06 – 43 35 69 19
a.vanoverbeek@zorgmed.nl